TOP 3 planuojantiems vestuves

Turbūt nesumeluosiu pasakydama, jog kiekviena būsima nuotaka savo vestuvių šventę pradeda planuoti būtent nuo savo įvaizdžio. Ilgai laukta ir svajota diena pažeria ne tik malonių pasiruošimo akimirkų, tačiau ir nemažai iššūkių, kurie neretai  priverčia suabejoti tam tikrais pasirinkimais, kurie nulemia ne tik nuotakos įvaizdį, bet ir bendrą nuotaiką.
Tam, kad susikurtas įvaizdis būtų būtent toks, apie kokį ir svajojate, pateikiame kelis, pačius svarbiausius aspektus, į kuriuos labai rekomenduojama atsižvelgti planuojant nuotakos įvaizdį. Jie ne tik palengvins Jūsų pasiruošimą, bet ir užtikrins, kad savo vestuvių šventėje atrodote gražiausiai!:)

Titulinis / Blogas / TOP 3 planuojantiems vestuves
1. Tinkamai įsivertinkite savo figūros tipą ir tik tuomet rinkitės suknelės modelį.
Tai yra pats svarbiausias žingsnis! Figūrų tipų yra daug, tad tai, kas tinka vienoms, dar nereiškia, kad tiks būtent Jums. Juk savo vestuvių dieną norite atrodyti pasakiškai, tad būtina atsižvelgti į savo figūros privalumus ir trūkumus. Veržiančios siūlės, didelės iškirptės, siauras siluetas tikrai nesuteiks grožio, o juo labiau komforto. Ryškinkite tas kūno dalis, kurios labiausiai Jus džiugina. Gal tai būtų ilgos, dailios kojos, tad kodėl gi nepasirinkus ilgos suknelės su giliu skeltuku? Gal turite dailią krūtinę, tad ją paryškinti galite pasirinkus apnuogintų pečių suknelę? O gal Jūsų rankos yra labai gražios, tad jas paryškintumėte papildomu dekoru , kurios suteiks bendram įvaizdžiui papildomo šarmo.
2. Aklai nesivaikyti madų.
Akys raibsta nuo suknelių pasirinkimo, kurias siūlo žymūs ir garsūs dizaineriai, mados žurnalai ar interneto puslapiai, tačiau madų vaikytis nereikėtų.
Vestuvinė suknelė yra pagrindinis nuotakos įvaizdžio elementas – ji turi ne tik atspindėti vestuvių temą, bet ir atskleisti nuotakos charakterį bei asmeninį stilių. Su suknele nuotaka turi jaustis savimi, tad net ir pati brangiausia dizainerio suknelė neatrodys gražiai, jei ji nebus pritaikyta būtent Jums. Nesistenkite tapti kitu žmogumi ir nesirinkite priešingybės Jūsų charakteriui. Pavyzdžiui: jei esate romantiška asmenybė, tad faktas, kad ekstravagantiško modelio suknelės, kurias matėte šių metų mados žurnalo puslapiuose, tikrai neatrodys natūraliai.
3. Kreipkitės į profesionalus.
Net jei ir neturite savo įvaizdžio vizijos, visuomet galite kreiptis į profesionalus. Jie išsiaiškins Jūsų lūkesčius, patars stiliaus, įvaizdžio klausimais, ar galiausiai „užves ant kelio” ir padės išsigryninti viziją. Šie žmonės yra savo srities profesionalai, tad yra visuomet  pasirengę padėti, jog savo šventės dieną atrodytumėte ypatingai.

StiliuSOS komanda yra pasiruošusi padėti Jums visais vestuvių įvaizdžio klausimais! Nuo suknelės atspalvio iki batelių kulniuko aukščio:) Konsultuokitės!

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]