Paskelbta 2023 metų spalva – VIVA MAGENTA

Energija. Progresas. Jėga. Gamta. Atgimimas. Tokiais žodžiais apibūdinama „Pantone“ spalvų instituto kūrėjų paskelbta ateinančių metų spalva.

Ši spalva yra 18-1750 Viva Magenta. Majamio Art Basel parodoje, „Pantone“ spalvų instituto vykdomoji direktorė Leatrice Eiseman sakė: „Tai drąsi, bebaimė, pulsuojanti, skatinanti optimizmą ir džiaugsmą spalva.

„Viva Magenta“ atspalvis „Pantone“ spalvų gamoje buvo pristatytas 2019 m. Tolimesni įvykiai lėmė spartų šios spalvos populiarėjimą. Kaip teigia Laurie Pressman, „Pantone“ spalvų instituto viceprezidentė: „tai netradicinė spalva netradiciniam laikui”. Ilgasis COVID periodas buvo tikras pokyčių katalizatorius.

„Pantone“ spalvos pasirinkimo procesui įtakos turėjo metodinių tyrimų ir intuicijos sintezė. Anot Pressman: „Mes žiūrime į spalvą, kuri išryškina mūsų požiūrio pasikeitimą, pabrėžia mūsų poreikį jaustis stipriems ir suteikia mums jėgų, kad galėtume drąsiai ir pozityviai pasitikėti nauju keliu”.

 

Kaip dėvėti Viva Magenta?

Jaučiatės galingi? Dėvėkite Metų spalvą kaip visavertį pareiškimą. Reikia pažadinti tylesnę aprangą? Viva Magenta puikiai veikia kaip aksesuaras – derinkite ją su šviesiai pilka, mėlyna ar pastelinėmis spalvomis. Norite pereiti prie monochromatinės tendencijos? Išbandykite su kitais rožiniais atspalviais.

Kadangi Viva Magenta yra raudona spalva, kuri išlaiko pusiausvyrą tarp šilto ir vėsaus, ji nėra per griežta kūnui. Kaip tik ji suteikia linksmą, šventinį akcentą. Grožio kategorijoje „Pantone“ mato Metų spalvą dėvimą plaukuose, ypač ant galiukų, o taip pat šviečiančią ant lūpų, skruostų ir nagų. Šis atspalvis universaliai tinka įvairiam amžiui, lyčiai ir odos tonams.

 

Su kokiomis spalvomis dera Viva Magenta?

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]