Prekių pristatymas


Visas Jūsų įsigytas prekes pristatome naudodamiesi kurjerių bendrovės DPD paslaugomis. Prekės yra pristatomos kiekvieną darbo dieną iki 16 val. Nepriklausomai nuo to, iš kelių skirtingų parduotuvių prekės yra įsigytos ir kiek jų apmokėta, pristatymo paslauga Lietuvos teritorijoje Jums nekainuos.

StiliuSOS stiliaus centre esančių prekių nesandėliuoja, todėl apmokėjus krepšelį DPD vyksta į kiekvienos parduotuvės nurodytą vietą paimti Jūsų apmokėtų prekių. Surinkusi visas prekes iš visų parduotuvių, DPD pristato Jums visas prekes vienu kartu ir vienu metu į Jūsų pasirinktą vietą.

PRISTATYMAS IR UŽSAKYMO SEKIMAS

Užsakymas nuo prekių apmokėjimo iki pristatymo, kuris paprastai trunka nuo 2 iki 3 darbo dienų, į Jūsų nurodytą vietą vyksta taip:
1. Visi pardavėjai, kurių prekės buvo Jūsų apmokėtame pirkinių krepšelyje, turi patvirtinti, kad turi prekes ir gali jas nedelsdami pateikti kurjeriui.
2. Po to, kai visi pardavėjai patvirtina visų apmokėtų prekių prieinamumą, StiliuSOS užsako siuntų gabenimo paslaugą. El. paštu pirkėjas gauna nuorodas prekių judėjimui sekti.
3. Siuntų gabenimo bendrovė „DPD Lietuva“ per vieną darbo dieną paims visus Jūsų pirkinius iš skirtingų parduotuvių ir jau kitą dieną visas vienu metu pristatys į Jūsų nurodytą vietą Lietuvoje.

StiliuSOS
Atstatyti slaptažodį