Prekių ir pinigų grąžinimas

Netinkamos kokybės prekės ar kokybiškos prekės, kurių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas Jums nepatinka, grąžinamos / keičiamos šiais būdais:
1. Prekių įsigijimo metu svetainėje užsiregistravusieji pirkėjai savo paskyroje (skiltyje „Mano užsakymai“) prie kiekvienos įsigytos prekės 14 dienų matys aktyvią nuorodą „Grąžinti / pakeisti“, kurią paspaudę apie savo ketinimus informuos tiek StiliuSOS, tiek ir parduotuvę, iš kurios buvo įsigyta prekė.
2. Pirkusiųjų be registracijos apie įsigytas, tačiau norimas grąžinti / pakeisti prekes prašome pranešti el. pašto adresu pagalba@stiliusos.lt
Daugiau informacijos – „Prekių pirkimo-pardavimo taisyklių“ 6 skyriuje.

Grąžinamas prekes pirkėjas privalo pristatyti pardavėjo nurodytu adresu asmeniškai arba per siuntų tarnybą. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra iki galo sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

StiliuSOS įsipareigoja per 7 darbo dienas grąžinti pirkėjo sumokėtus pinigus po to, kai gauna patvirtinimą iš pardavėjo apie pirkėjo grąžintas ir pardavėjo atgal priimtas prekes.
Pirkėjui nėra grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis.
Daugiau informacijos – „Prekių pirkimo-pardavimo taisyklės“ skyriuje.

StiliuSOS
Atstatyti slaptažodį