Kaip pirkti?


APIE STILIUSOS PREKYBOS CENTRĄ INTERNETE

Visą Jūsų lankymosi stiliaus centre StiliuSOS kelionę, trunkančią nuo susipažinimo su stilių formuojančiomis prekėmis iki jų pasirinkimo bei apmokėjimo, kuruojame mes – StiliuSOS komanda. Naudodamiesi patogiais paieškos kataloginio grupavimo funkcionalumais, pas mus rasite didelį įvairių Lietuvos dizainerių, butikų ir kitų pardavėjų drabužių, avalynės, namų interjero prekių, esančių po vienu stogu. Dauguma prekybos centro lentynose esančių prekių aprašymai bus papildyti profesionalių stilistų įžvalgomis ir komentarais. Taip pat skirtingoms parduotuvėms priklausančios prekės dažniausiai yra apjungtos į bendrus derinius, suformuojančius išbaigtus unikalius įvaizdžius įvairioms progoms. Mūsų įsipareigojimas – kad visos prekės, kad ir kiek jų užsakytumėte iš skirtingų parduotuvių, pasiektų Jus operatyviai ir visos vienu metu.

KAIP RASTI PREKES

Tai daryti galima įvairiai. Patogiausia būtų pasinaudoti svetainės viršuje esančiais funkciniais mygtukais („Vyrams“, „Moterims“, „Vaikams“, „Namams“), kuriuos paspaudę pateksite į atrinktus prekių katalogus, parduotuvių pavadinimus, progas ar mūsų žinutes. Jeigu esate įsitikinę dėl savo poreikių, galite naudotis paieškos laukeliu, į kurį tiesiog įveskite prekės pavadinimą ar frazę.

KAIP UŽSAKYTI IR APMOKĖTI

Kuomet randate Jums patinkančią prekę, kurią norite įsigyti, paprasčiausiai pasirinkite jos dydį (kiekvienos prekės kortelės kairėje pusėje yra skyrius „Dydžiai“), kiekį, tuomet spauskite „Dėti į krepšelį“ ir patvirtinkite pasirinkimą. Tuomet galite tęsti kelionę bendrame prekių kataloge arba pereiti tiesiai į atsiskaitymo skyrių pasirinktai prekei apmokėti.

Atsiskaitymas labai paprastas: nesvarbu, kiek prekių ir iš kelių parduotuvių yra jūsų krepšelyje, Jūs atsiskaitysite tik vieną kartą. Visas prekes Jums pristatysime vienu metu, naudodamiesi „DPD Lietuva“ prekių pristatymo paslaugomis. Jums tereikia pasirinkti vieną iš atsiskaitymo būdų: atskaityti debetine / kreditine kortele („Visa“, „Mastercard“) arba naudojantis tarptautine mokėjimų sistema „PayPal“.

Kuomet sėkmingai apmokėsite savo pirkinius, elektroniniu paštu gausite tai patvirtinančią žinutę – tuomet pirkiniai bus pristatyti Jums tiesiai į nurodytą vietą.

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]