Kaip konsultuotis?


NUO KO PRADĖTI

Pirmiausia nuspręskite, kokio tipo konsultacijos norėtumėte. Jos pas mus yra dviejų tipų:

a) Išsami konsultacija – tai profesionalaus stilisto atsakymas, patarimas ir / ar rekomendacija į Jūsų suformuluotą su aprangos ir/ ar išvaizdos stiliaus, ir / ar namų interjero klausimais susijusią užklausą. Kartu su užklausos tekstu galite pateikti iki 6 nuotraukų, susijusių tiek su situacijos aprašymu, tiek su klausimu. Kaina: 7 Eur.
b) „Šitas ar anas?“ – tai konsultacija tiems, kuri neapsisprendžia, kurį iš dviejų variantų pasirinkti. Tereikia aprašyti situaciją ir pridėti dvi nuotraukas – stilistas išrinks aprašytai situacijai tinkamesnį sprendimą! Kaina: 2 Eur.

Nepriklausomai nuo pasirinkto užklausos tipo, į nuotraukoms skirtas vietas galite įkelti tiek „Mėgstamiausiųjų“ sąraše esančias prekes, tiek ir savo kompiuteryje / telefone turimas nuotraukas. Jeigu norite stiliaus patarimo apie konkrečią prekę, esančią mūsų prekybos centre, tuomet tos prekės kortelėje spustelkite ant mygtuko „Noriu pasitarti“ – šios prekės nuotrauka automatiškai taps jūsų konsultacijos dalimi.

SVARBU FORMULUOJANT STILIAUS UŽKLAUSĄ
Atsakymo į konsultaciją kokybė tiesiogiai priklauso nuo suformuluotos užklausos, todėl:
a) Rekomenduojame tapti registruotu vartotoju – tuomet patardama jums stilistė vertintų ne tik prie užklausos pridedamas, bet ir jūsų paskyroje esančias nuotraukas bei kitą informaciją (amžių, ūgį, svorį ir kt.).
b) Formuluodami užklausą būtinai pridėkite su ja susijusių nuotraukų.
c) Padėtų ir papildoma informacija: jei užsimintumėte, kas ir / ar kokios spalvos Jums (ne)patinka.
d) Venkite bendrinių klausimų, tokių kaip „kas šią vasarą madinga?“, „kokios spalvos šiuo metu dominuoja?“, ir pan. Būkite konkretūs. Kuo aiškesnis klausimas, tuo konstruktyvesnis atsakymas.
e) Užklausą turėtų sudaryti vienas klausimas. Jei jų bus daugiau, atsakysime tik į pirmąjį.

STILIAUS KONSULTACIJŲ PAVYZDŽIAI
Išsamių konsultacijų pavyzdžiai.
„Šitas ar anas?“ tipo konsultacijų pavyzdžiai.

TERMINAS ATSAKYMUI

Atsakymus į stiliaus užklausas siunčiame kliento nurodytu elektroninio pašto adresu per 24h, jeigu užklausa atsiųsta ne darbo metu. Dirbame savaitės darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. (švenčių ir nedarbo dienomis nedirbame).

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]