D.U.K

Kaip konsultuotis?

Išsamios konsultacijos kaina – 12 Eur. „Šitas ar anas?“ tipo konsultacija kainuoja 2 Eur.

Elektroninio pašto adresas – tai viskas, ko reikia užklausai pateikti. Rekomenduojame užsiregistruoti, nes tokiu atveju matytumėte susistemintą visų stiliaus konsultacijų istoriją, kiekvienąkart perkant nebereikės atsiskaitymo informacijos, taip pat Jūs visada po ranka turėsite „Mėgstamiausių prekių“ sąrašą, iš kurio prekes galėsite dėti tiesiai į užklausos formą.

Tuomet prisijungimo lange pasinaudokite „Pamiršote slaptažodį?“ nuoroda ir suveskite savo elektroninio pašto adresą – į jo dėžutę gausite laišką su naujo slaptažodžio sukūrimo procedūra.

Išsamių konsultacijų pavyzdžiai. „Šitas ar anas?“ tipo konsultacijų pavyzdžiai.

Atsakymo į konsultaciją kokybė tiesiogiai priklauso nuo suformuluotos užklausos, todėl:
a) Rekomenduojame tapti registruotu vartotoju – tuomet patardama jums stilistė vertintų ne tik prie užklausos pridedamas, bet ir jūsų paskyroje esančias nuotraukas bei kitą informaciją (amžių, ūgį, svorį ir kt.).
b) Formuluodami užklausą būtinai pridėkite su ja susijusių nuotraukų.
c) Padėtų ir papildoma informacija: jei užsimintumėte, kas ir / ar kokios spalvos jums (ne)patinka.
d) Venkite bendrinių klausimų, tokių kaip „kas šią vasarą madinga?“, „kokios spalvos šiuo metu dominuoja?“, ir pan. Būkite konkretūs. Kuo aiškesnis klausimas, tuo konstruktyvesnis atsakymas.
e) Užklausą turėtų sudaryti vienas klausimas. Jeigu jų bus daugiau, atsakysime tik į pirmąjį.

Atsakymus į stiliaus užklausas siunčiame kliento nurodytu elektroninio pašto adresu per vieną valandą darbo metu, arba kitą darbo dieną, jeigu užklausa atsiųsta ne darbo metu. Dirbame savaitės darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. (nedirbame švenčių ir nedarbo dienomis).

Pirmiausia, patikrinkite savo elektroninio pašto SPAM aplankalą – gali būti, kad laiškas nukeliavo ten. Jei ir ten jo nėra, susisiekite su mumis nurodydami daugiau detalių (kada rašėte užklausą, kokį mokėjimo būdą pasirinkote, kokį nurodėte el. pašto adresą). Mes patikrinsime savo sistemoje ir persiųsime jums atsakymą iš naujo. Rekomenduojame susikurti savo paskyrą – tada atsakymus gausite ne tik elektroniniu paštu, bet ir matysite prisijungę prie savo paskyros.

Taip, StiliuSOS.lt išlaiko visos asmeninės kliento informacijos, kuri yra perduodama tiesiogiai StiliuSOS.lt, konfidencialumą. Virtuali jūsų ir stilisto komunikacija yra visiškai konfidenciali. Jūsų suformuluotas klausimas kartu su pridedama informacija ir asmeniškai jums stilisto skirtas bei elektroniniu paštu siunčiamas atsakymas nėra matomi jokiems kitiems svetainės lankytojams.

Mokėjimo kortelėmis „Visa“ ar „Mastercard“. Tarptautine mokėjimo sistema „PayPal“

Dar 2016-01-21 visiems vartotojams išsiuntėme pranešimą, prašydami iki 2016-02-28 išnaudoti turimų kreditų likutį. Suėjus šiam terminui leidome ir toliau naudotis kreditais iki pat 2016-11-14. Pratęsti šio termino nebeketiname.

KAIP UŽSAKYTI PREKES IR PIRKTI?

Elektroninio pašto adresas – tai viskas, ko reikia užklausai pateikti. Rekomenduojame užsiregistruoti, nes tokiu atveju matytumėte susistemintą visų stiliaus konsultacijų istoriją, kiekvienąkart perkant nebereikės atsiskaitymo informacijos, taip pat Jūs visada po ranka turėsite „Mėgstamiausių prekių“ sąrašą, iš kurio prekes galėsite dėti tiesiai į užklausos formą.

Tuomet prisijungimo lange pasinaudokite „Pamiršote slaptažodį?“ nuoroda ir suveskite savo elektroninio pašto adresą – į jo dėžutę gausite laišką su naujo slaptažodžio sukūrimo procedūra.

Registruokite savo paskyrą, prie pasirinktų parduotuvių įveskite savo elektroninio pašto adresą ir sekite šių parduotuvių naujienas apie naujai atsiradusias prekes ir išskirtinius jų pasiūlymus. Sekamų parduotuvių sąrašą galite valdyti per savo paskyrą.

Eiliškumas toks:

a) Pasirinkite kategoriją viršuje esančioje puslapio meniu juostoje arba ten pat esančiame paieškos laukelyje įveskite prekės pavadinimą, parduotuvę ar kitą raktinį žodį.

b) Pasirinkite prekės dydį ir spauskite „Dėti į krepšelį“. Kuomet sudėsite visas norimas prekes į krepšelį, spauskite ant „Pirkinių krepšelis“ piktogramos, esančios viršutinės meniu juostos dešinėje.

c) Jeigu jau turite paskyrą, spauskite „Prisijungti“, jeigu neturite, registruokite užpildydami registracijos formą arba tiesiog tęskite spausdami „Pirkti be registracijos“.

d) Įveskite elektroninio pašto adresą (jeigu reikia), atidžiai užpildykite informaciją, susijusią su prekių pristatymo adresu, pasirinkite mokėjimo būdą („Visa“ / „Mastercard“ banko kortele arba „PayPal“). Kai tik užsakymas bus pateiktas, elektroniniu paštu būsite informuoti apie kiekvieną tolesnį užsakymo įvykdymo ir pristatymo žingsnį.

Jeigu prekė yra skirtingų dydžių, jos kortelės dešinėje pusėje yra nuoroda „Dydžių lentelė“, kurią paspaudus matosi pagrindiniai prekės dydį apibūdinantys parametrai.

Visi prekių užsakymo pakeitimo veiksmai galimi tik tol, kol pirkinių krepšelis nėra apmokėtas. Po apmokėjimo, deja, pakeitimai jau nebegalimi. Viso arba dalinio užsakymo atšaukimo / pakeitimo procedūros aprašytos skyriuje „Kokia pas jus prekių grąžinimo politika?“.

PREKIŲ KAINOS IR MOKĖJIMO BŪDAI

Stiliaus centre StiliuSOS.lt jūs renkatės prekes iš mūsų parduotuvių (partnerių), kurios savarankiškai rūpinasi jų nuosavybėje esančių prekių kainodara. StiliuSOS.lt kuruoja kiekvienos parduotuvės prekių pateikimą siekdama užtikrinti, jog kainodara būtų skaidri ir sąžininga, o pačios prekės – legalios ir autentiškos. Prašome atkreipti dėmesį: prekių įdėjimas į mėgstamiausiųjų sąrašą ar pirkinių krepšelį nereiškia, jog tos prekės yra rezervuotos konkrečia kaina.

Mokėjimo kortelėmis „Visa“ ar „Mastercard“. Tarptautine mokėjimo sistema „PayPal“.

Atsakingai saugome jūsų privačius duomenis, kurie jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus, pvz., teismo sprendimu. Daugiau apie tai skaitykite skyriuje „Privatumo politika“.

PREKIŲ PRIEINAMUMAS IR AUTENTIŠKUMAS

Labai dažnai stiliaus centre StiliuSOS.lt eksponuojamos prekės yra įvairių kūrėjų riboto tiražo gaminiai, todėl prekių rezervacija yra negalima. Prašome atkreipti dėmesį: prekių įdėjimas į mėgstamiausiųjų sąrašą ar pirkinių krepšelį nereiškia, jog tos prekės yra rezervuotos.

Stiliaus centras StiliuSOS.lt partnerystę su visomis parduotuvėmis grindžia sutartiniais santykiais, kurie apibrėžia, jog pardavinėjamos prekės privalo būti legalios ir autentiškos.

Jūsų užsakyme esančios prekės bus supakuotos pačių parduotuvių (iš kurių jas pirkote), pakuotę patikrins siuntų tarnyba DPD, todėl prekės pasieks jus saugioje ir tvarkingoje pakuotėje. PREKIŲ PRISTATYMAS IR KITI MOKESČIAI Kiek kainuos mano užsakymo pristatymas? Nepriklausomai nuo prekių ir parduotuvių (iš kurių yra prekės) skaičiaus, taikome fiksuoto dydžio pristatymo mokestį, kurį matysite prieš patvirtindami užsakymą.

Užsakymas nuo prekių apmokėjimo iki pristatymo, kuris paprastai trunka nuo 2 iki 3 darbo dienų, į jūsų nurodytą vyksta taip: 1. Visi pardavėjai, kurių prekės buvo jūsų apmokėtame pirkinių krepšelyje, turi patvirtinti, jog prekes jie turi ir gali jas nedelsiant pateikti kurjeriui. 2. Po to, kai visi pardavėjai patvirtina visų apmokėtų prekių prieinamumą, StiliuSOS.lt užsako siuntų gabenimo paslaugą. El. paštu pirkėjas gauna nuorodas prekių judėjimui sekti. 3. Siuntų gabenimo bendrovė „DPD Lietuva“ per vieną darbo dieną paims visus jūsų pirkinius iš skirtingų parduotuvių ir jau kitą dieną visas vienu metu pristatys į jūsų nurodytą vietą Lietuvoje.

PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Netinkamos kokybės prekės ar kokybiškos prekės, kurių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas jums nepatinka, grąžinamos / keičiamos šiais būdais: 1. Prekių įsigijimo metu svetainėje užsiregistravusieji pirkėjai savo paskyroje (skiltyje „Mano užsakymai“) prie kiekvienos įsigytos prekės 14 dienų matys aktyvią nuorodą „Grąžinti / pakeisti“, kurią paspaudę apie savo ketinimus informuos tiek StiliuSOS.lt, tiek ir parduotuvę, iš kurios buvo įsigyta prekė. 2. Pirkusiųjų be registracijos apie įsigytas, tačiau norimas grąžinti / pakeisti prekes, prašome pranešti el. pašto adresu pagalba@stiliusos.lt Daugiau informacijos – „Prekių pirkimo-pardavimo taisyklių“ 6 skyriuje.

Grąžinamas prekes pirkėjas privalo pristatyti pardavėjo nurodytu adresu asmeniškai arba per siuntų tarnybą.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius.

StiliuSOS.lt įsipareigoja per 7 darbo dienas grąžinti pirkėjo sumokėtus pinigus po to, kai gauna patvirtinimą iš pardavėjo apie pirkėjo grąžintas bei pardavėjo atgal priimtas prekes. Pirkėjui nėra grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis. Daugiau informacijos – skyriuje „Prekių pirkimo-pardavimo taisyklės“.

Jau pristatytų prekių grąžinimo atveju pirkėjui nėra grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis.

StiliuSOS
Atstatyti slaptažodį