Stilius pagal Aistę Svarauskaitę
StiliuSOS
2017 / 11 / 23

„Makaliaus“ kelionių agentūros portalo redaktorė ir blogerė Aistė Svarauskaitė šiandien atsako į StiliuSOS klausimus.

 

1. Aiste, papasakok, kuo užsiimi gyvenime? Iš socialinių tinklų atrodo, kad veiklų turi daug.
Veiklų iš tiesų turiu nemažai! Darbo dienomis esu populiaraus kelionių portalo redaktorė, o laisvalaikiu – viskas, kas suspėju būti. Dalyvauju įvairiuose blogerių renginiuose, organizuoju fotosesijas ir pati jose dalyvauju, daug laiko skiriu nuotraukų ir teksto tinklaraščiui kūrimui, nemažai keliauju ir stengiuosi daug laiko skirti draugams ir šeimai, skaitau knygas, stengiuosi sportuoti, einu į koncertus ir įvairias parodas... Na, sąrašas begalinis.

 

2. Kaip atsirado basic approach blogas? Kokia jo atsiradimo istorija?
Mano blogas atsirado prieš trejus metus, kai draugėms atsibodo klausytis istorijų apie tai, kokius nerealius batus radau parduotuvėje ar kokį madingą švarką radau second hand’e, ir jos pasiūlė man geriau apie visa tai pradėti rašyti. Taip iš pradžių nedrąsiai, nežinant, ko tikėtis, bet su dideliu draugių palaikymu atsirado basic approach blogas.

Titulinis / Blogas / Stilius pagal Aistę Svarauskaitę

3. Ar nuo mažens rūpinaisi savo stiliumi? Mėgai vaikščioti po parduotuves? Kiek šiaip paprastą dieną užtrunki prie veidrodžio?
Nuo mažens labai mėgau rožines sukneles ir mamos spintą, tačiau paauglystėje, kaip ir daugelis, pergyvenau daug stilių, kuriems iki apibūdinimo „stilingas“ buvo oi kaip toli. Buvau ir pankė, ir prijaučianti hiphopo kultūrai. Niekada nesirengdavau itin mergaitiškai, todėl ir dabar nebijau apsiauti „Dr. Martens“ aulinių batų ar platesnio, moteriškas formas paslepiančio megztinio.

 

Su parduotuvėmis mano santykiai kiek komplikuoti, mat ilgiau po jas pasivaikščiojusi labai pavargstu, todėl mėgstu pirkti internetu. Kažkaip stebuklingai visuomet pataikau su dydžiais! Tačiau jei išvažiuoju į užsienį, mėgstu užsukti į tas parduotuves, kurių Lietuvoje neturime. Ten dažnai galima atrasti įdomių stiliaus detalių, o dažnu atveju pačios parduotuvės būna panašios į meno galerijas.
Veidrodis tikrai nėra tas daiktas namuose, prie kurio praleidžiu daugiausiai laiko. Kasdien renkuosi paprastą ir gana natūralų makiažą, todėl trunku ne ilgiau 10 minučių. Didesniu galvos skausmu tampa drabužių deriniai, todėl norėdama išvengti streso ryte, pasiruošiu juos dar iš vakaro.

 

4. Kokio stiliaus daiktų galima daugiausiai atrasti Tavo spintoje? O kokia spalva vyrauja labiausiai?
Mano spintoje daugybė jaukių megztinių, lengvų audinių palaidinių ir kokios 12 porų džinsų. O daugiausia – sportinių batelių! Jų turiu tikrai labai daug, nes už bet kokį grožį labiausiai mėgstu patogumą. Tačiau per pastaruosius du mėnesius mano spintoje atsirado net 3 poros aukštakulnių – norisi ir mergaitiška pabūti. Kas liečia spalvas, nesu didžiulė spalvotų rūbų mėgėja, todėl spintoje dominuoja juoda, pilka, balta, žemės tonų spalvos. Bet paskui aukštakulnius atsiranda ir vienas kitas raudonas drabužis.

 

5. Ką manai apie Lietuvos blogeres? Ar skaitai jų blogus? Kas patinka labiausiai?
Seku tikrai ne vieną Lietuvos blogerę ir manau, kad jų kuriamas turinys tampa vis kokybiškesnis ir įdomesnis. Tai labai džiugina bei skatina pasitempti ir mane pačią. Vienos ar dviejų išskirti negalėčiau, nes turėdama laisvą minutę skaitau tuos straipsnius, kurie man atrodo įdomūs ir aktualūs.

 

Nuotraukos: Vincas Alesius