SOS: kaip atgaivinti batus
Darius Galankov
2017 / 07 / 02

Vasara yra DIY (liet. „pasidaryk pats“) metas, tačiau pripažinkime, kad toli gražu ne visos turite tam laiko ar kantrybės, o gal net ir abiejų dalykų iš karto. Drabužių ir aksesuarų dekoravimas yra puikus užsiėmimas, kuris senus daiktus gali atnaujinti, o kartais net padėti sutaupyti, nes vietoje naujų batelių poros atnaujinsite jau turimus. Štai kelios priemonės, kurios be jokių pastangų padės atnaujinti batus ir pagyvinti drabužių derinius.

Titulinis / Blogas / SOS: kaip atgaivinti batus

Odiniai kutai. Tikriausiai pamenate ne per seniausiai praūžusią batų su odiniais kirpčiukų pavidalo kutais tendenciją. Dabar nėra priežasties pirkti tokio tipo batų, jeigu jau turite klasikinius batelius, nes toks aksesuaras nesunkiai padės sukurti tokių batų iliuziją. Jie taip pat gražiai dera prie sportinių batelių, kurie galėtų būti derinami net prie klasikinių kelnių su marškiniais, kadangi tokie kutai sportiniams batams suteikia elegancijos ir stilistiškai apjungia skirtingus sportinį ir klasikinį stilius.

 

Kailiniai kutai. Dar viena neseniai praūžusi tendencija, kuri pagyvina įvaizdį, bet mažai praktiška, nes batai su tokiu akcentu kartais gali būti kaprizingi, o kartais deriniui visai nereikia to „pagyvinimo“. Kaip ten bebūtų, ir šiai tendencijai yra alternatyva – prisegami kutai. Jie gali būti segami prie visų tipų avalynės, bet prisegus juos prie aukštakulnių, be jokios abejonės, sulauksite klausimo: „Kur pirkai šiuos batelius?“

 

Prisegami kaspinai. Kaspinai kiekvienais metais viena ar kita forma atsiranda tendencijų sąraše, tačiau tai yra dekoratyvus elementas. Tokio pobūdžio batų aksesuaras yra puikus, kai šventės užpuola labai retai, o spintoje išrikiuoti klasikiniai bateliai, kadangi tokie kaspinai batus iš karto transformuos į šventiškus ir mielus batelius.

 

Minėtus „TAPI TAPI“ avalynės aksesuarus galite įsigyti mūsų elektorinėje parduotuvėje, o iškilus jų derinimo prie batų klausimams – teiraukitės www.stiliusos.lt

 

Nuotraukos: www.pinterest.com