APRANGA PAGAL FIGŪROS TIPĄ | ŠVELNIAI DRAMATIŠKAS TIPAS

Tikriausiai kiekvienas esame susidūrę su dienomis, kai tiesiog niekas netinka ir neturime ką apsirengti. Tokiais momentais kviečiame pažvelgti į madą šiek tiek kitu kampu. Užtikriname, jog baigę skaityti šį straipsnį, dienų, kai neturėsite ką apsirengti perpus sumažės.

Sakoma, jog geriausias aprangos sprendimas yra tas, kuris palaiko pusiausvyrą (turi paskirstytą svorio balansą). Jeigu, jūsų kūno pusiausvyra nėra simetriška (t.y. viršutinė kūno dalis ir apatinė yra mažiau proporcinga) tuomet galite tai sukurti dirbtiniu būdu, pritaikant atitinkamus drabužius savo kūno tipui.

Iš viso yra trylika moteriškų ir vyriškų tipų. Šį kartą nagrinėsime moterišką Švelnų Dramatiškąjį tipą. Svarbiausia yra žinoti, kuris iš trylikos tipų labiausiai esate jūs ir ar jūsų sudėjimas priklauso Yin išvaizdos grupei, Yang grupei, ar yra maišytas. 

Yin tipas:

Yin klasifikuojamas kaip moteriškas bruožas / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Romantiškas kūno tipas yra gryniausios formos „Yin“ tipo kūnas.

Kūno tipai, kuriuose yra daug Yin, yra šie: romantiškas, teatralizuotas romantiškas, švelni klasika, švelnus natūralus, minkštas vaikiškas ir švelnus dramatiškas.

Yang tipas:

Yang klasifikuojama kaip vyriška savybė / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Dramatiškas kūno tipas yra gryniausiu pavidalu Yang kūno tipas.

Kūno tipai, kuriuose Yang dominuoja, yra šie: dramatiškas, švelnus dramatiškas, dramatiška klasika, liepsnojantis natūralus ir liepsnojantis vaikiškas.

Kūno tipai:

Paprastai yra 5 kūno tipai (romantiški, dramatiški, klasikiniai, natūralūs, vaikiški), kurių visi skiriasi paprastai atsižvelgiant į svorio pasiskirstymą, kaulų struktūrą ir ūgį. Būtent šie variantai sudaro 13 kūno tipų. Nors pagrindiniai 5 tipai yra geri stiliaus orientyrai, žinant konkretų kūno tipą, galėsite pasirinkti tiksliau ir labiau tinkamus variantus.

Šį kartą nagrinėsime moterišką Švelnųjį Dramatiškąjį tipą.

Žymios švelnaus dramatiško tipo moterys: Sophia Lauren, Rachel Weisz, Uma Thurman, Barbra Streisand, Sophia Vergara, Christina Hendricks, Madalina Ghenea, Morena Baccarin.

Švelnusis dramatiškas tipas taip pat priskiriamas tarp labiausiai yang katergorijai priklausančių.

Išvaizda: Yin Oda ir yang kaulai. Šis tipas pasižymi lygiai tokia pat ryškia kaulų struktūra, kaip ir dramatiškas tipas, ryškus, kampuotas, aukštas kūnas, bet purios išvaizdos, storesnė oda, su dažnai papildančia aštria nosimi ir smakru. Jei nepavyko savęs priskirti ryškiajam “dramatiškąjąm” tipui, dėl pernelyg sausos ir kaulėtos išvaizdos, tuomet galbūt labiau tapatinsitės su švelnesne didžiaake jo versija. Šį tipą galima apibūdinti, kaip egzotiškos fizinės išvaizdos su stiprios auros prieskoniu.
 
Kūno svoris dažniausiai kaupiasi nugaroje, liemenyje, krūtinėje, klubuose ir sėdmenyse. Rankos dažniausiai ilgos, prailgintos, nesportuojant, kaupia svorį viršutinėje dalyje, pečiuose.

Kaulai: Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti smulkūs, bet tai netiesa, ūgis sukuria siaurų kaulų iliuziją.

Jei esate šio kūno tipo, rekomenduojame rinktis lygias, švelnias, drapiruotas medžiagas, kurios lengvai krenta, geriausiai su lengvo lankstumo užuominomis. Galite derinti kietesnių medžiagų sijonus su minkštesniais megztiniais, atraskite deriniuose harmoniją tarp kieto ir minkšto. Jums labai tiks švelnesnės, prigesintos ar pilkintos spalvos ir pabrėžtas ryškus liemuo. 

 

Kokias rankines/kuprines geriausiai rinktis?

Jums tinka didelės minimalistinės rankinės. geriausia kuo mažiau raštuota arba su sidabro/aukso ar brilianto užuomina. Nors medžiagos tinka įvairios, rekomenduojame likti prie standesnių ar bent ne pernelyg plonų medžiagų.

Avalynė: 

Jums tinka moteriško stiliaus avalynė. Aukštakulniai su akcentu- geriausias pasirinkimas. Taip pat galite semtis įkvėpimo ir iš dramatiško tipo avalynės pavyzdžių. Laisvalaikiui rinkitės paprastumą, tai geriau atspidės jūsų moteriškąją pusę.

Suknelės ir sijonai:

Kaip ir dramatiškam tipui trėtų likti tiesios bet kiek banguotos linijos. Drapiruotus sunkesnius sijonus galima derinti prie minkštesnio audinio, o sukneles geriausiai rinktis vintažines ir kad išryškintų jūsų moteriškumą, T.y. su, klostėmis ir kuo simetriškesnės,

Kelnės ir šortai:

Jums labiausiai tiks kelnės kurios kuo labiau išryškina liemenį. t.y. aukšto liemens ir siauros kelnės, pavyzdžiui siauro fasono džinsai. Taip pat prie aptemptesnės viršutinės dalies derinkite boyfriend tipo džinsus, Nepamirškite, jog geriausiai jums tiks kuo ilgesnio kirpimo kelnės. Pasitelkite į pagalbą korsetus.

Aksesuarai:

klasikiniuai, blizgūs ir didesni papuošalai jums tiks labiausiai.  Kaip pavyzdžiui dabar labai madingos didelės grandinės kurios pabrėš jūsų smulkesnes vietas, kaip šiuo atveju kaklą.

 

Laukite tęsinio apie kitus figūros tipus…

 

Šaltinis: https://fashiondigestlondon.com/the-ultimate-guide-to-david-kibbes-body-types-theory-and-styling/

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]