APRANGA PAGAL FIGŪROS TIPĄ | RYŠKUS NATŪRALUS TIPAS

Tikriausiai kiekvienas esame susidūrę su dienomis, kai tiesiog niekas netinka ir neturime ką apsirengti. Tokiais momentais kviečiame pažvelgti į madą šiek tiek kitu kampu. Užtikriname, jog baigę skaityti šį straipsnį, dienų, kai neturėsite ką apsirengti perpus sumažės.

Sakoma, jog geriausias aprangos sprendimas yra tas, kuris palaiko pusiausvyrą (turi paskirstytą svorio balansą). Jeigu, jūsų kūno pusiausvyra nėra simetriška (t.y. viršutinė kūno dalis ir apatinė yra mažiau proporcinga) tuomet galite tai sukurti dirbtiniu būdu, pritaikant atitinkamus drabužius savo kūno tipui.

Iš viso yra trylika moteriškų ir vyriškų tipų. Šį kartą nagrinėsime moterišką Švelnų Dramatiškąjį tipą. Svarbiausia yra žinoti, kuris iš trylikos tipų labiausiai esate jūs ir ar jūsų sudėjimas priklauso Yin išvaizdos grupei, Yang grupei, ar yra maišytas. 

Yin tipas:

Yin klasifikuojamas kaip moteriškas bruožas / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Romantiškas kūno tipas yra gryniausios formos „Yin“ tipo kūnas.

Kūno tipai, kuriuose yra daug Yin, yra šie: romantiškas, teatralizuotas romantiškas, švelni klasika, švelnus natūralus, minkštas vaikiškas ir švelnus dramatiškas.

Yang tipas:

Yang klasifikuojama kaip vyriška savybė / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Dramatiškas kūno tipas yra gryniausiu pavidalu Yang kūno tipas.

Kūno tipai, kuriuose Yang dominuoja, yra šie: dramatiškas, švelnus dramatiškas, dramatiška klasika, liepsnojantis natūralus ir liepsnojantis vaikiškas.

Kūno tipai:

Paprastai yra 5 kūno tipai (romantiški, dramatiški, klasikiniai, natūralūs, vaikiški), kurių visi skiriasi paprastai atsižvelgiant į svorio pasiskirstymą, kaulų struktūrą ir ūgį. Būtent šie variantai sudaro 13 kūno tipų. Nors pagrindiniai 5 tipai yra geri stiliaus orientyrai, žinant konkretų kūno tipą, galėsite pasirinkti tiksliau ir labiau tinkamus variantus.

Šį kartą nagrinėsime moterišką Ryškų natūralųjį tipą.

Žymios ryškaus.natūralaus tipo moterys: Sevdaliza, Kaia Gerber, Cindy Crawford, Jennifer Lawrence, Brooke Shields, Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Claudia Schiffer, Nicole Kidman, Julia Roberts, Irina Shayk, Rosie Huntington Whiteley, Paulina Porizkova, Candice Swanepoel, Taylor Hill.

Ryškų naturalų tipą, pramintą amazonių vardu, galima atpažinti iš aukštos vientisos kūno linijos ir plačių pečių. Šis tipas varijuoja tarp švelnių yang bruožų ir aštrių yang bruožų. Apskritai, šis tipas yra natūralus, su dramatiško tipo detalėmis.

Išvaizda: Dažniausiai itin aukšto ūgio, šis tipas pramintas supermodelio tipu, kadangi didžioji dalis modelių yra kategorizuojamos būtent šiuo tipu. Kaip ir natūralus tipas, šis taip pat linkęs į raumeningumą, turi stiprią presenciją. Nuo natūralaus šį tipą labiausiai skiria vertikali linija ir ištemptas kūno fasonas.

Kūno svoris dažniausiai kaupiasi liemenyje ir viršvoriu kūnas ir liemuo išlieka itin tiesus ir ilgas, tik šiek tiek apsunksta. Šis kūno tipas, kaip taisyklė, negali turėti smėlio laikrodžio figūros. Raumeningas, tvirtas kūnas, net ir kai priauga svorio, paprastai sunkiai kaupia viršsvorį. Neiškirtinio dydžio krūtinė, ilgas liemuo ir prailgintos, it ištemptos rankos ir kojos,

Kaulai: Platūs ir buki kaulai(ne aštrūs), tvirti pečiai, rankos ir kojos itin ilgos ir šiek tiek kvadratiškos, gali būti ilgi rankų pirštai. Veidas dažnai aštresnių, stipresnių bruožų, veido kaulai (nosis, skruostikauliai, žandikaulis) gali būti šiek tiek dramatiški, bet išlieka buki.

Šio kūno tipo moterims mažiau tinka švelnumas, detalumas ir mergaitiškumas. Geriausia rinkitės arba kapuotus drabužius, kaip pavyzdžiui šiek tiek oversize švarkai su tvirtais pečiais, arba vyriškesnio tipo stilių, kaip pavyzdžiui kostiumas ofisui ar tiesios kelnės, ar marškiniai. Spalviškai geriausiai likite natūraliame spektre,  tarp rudų gamtos tonų arba juodos ir baltos atspalvių, na o jei norisi eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis, jums labai tiks žalios, geltonos ir raudonos ryškūs, pagal poreikį, net ir neoniniai atspalviai,

 

Kokias rankines/kuprines geriausiai rinktis?

Arba labai didelės arba mini tiks geriausiai, eksperimentuokite su delninėmis ir labai plonais ir labai plačiais dirželiais. Panašiai kaip vaikiškas tipas gali žaisti tarp stilių įvairovės, taip jūs galite pasimainyti įvairių tipų rankinukais. Reiktų tikriausiai prisiminti tik tai, jog jūsų kaulų sudėjimas yra platus ir dažnu atveju didesnis, todėl derinkite dydžius kurie atitiktų jūsų proporcijas. 

Avalynė: 

Avantgardas Šiam tipui neturėtų būti svetima sąvoka. Batus rinkitės pagal asmenybę, čia jums tiks beveik viskas. Kuo masyvesni ir įdomesni jūsų pasirinkimai, tuo geriau save išreikšite. 

Suknelės ir sijonai:

Jums tiks laisvi, krentantys drabužiai storesne medžiaga. Ypatingai gerai atrodysite su bet kokiais kombinezonais. Rinkitės sukneles kurios pabrėžia jūsų vertikalią liniją, išryškina liemenį ir ilgas kojas, tam galite pasinaudoti diržais, arba suraukimais. Sijonuose labai tiks korsetas ir aukštas liemenavimas, arba labai ilgi arba labai trumpi siluetai.

Kelnės ir šortai:

Klasikinės, laisvos, siaurintos, tiesios, platėjančios ar be silueto, šiuo atveju jums tiks viskas. Svarbu atkreipti dėmesį į liemenį, kadangi jūs turite savyje pločio, geriausia pabrėžti siauriausias vietas. 

Aksesuarai:

Taip pat kaip ir batai, aksesuarai ir papuošalai tutėtų būti kuo įvairesni spalva ir dydžiu, ir didesni ir mažesni papuošalai jums puikiai tiks, nebijokite bandyti pakeisti kasdienių su naujais neišbandytais.

Laukite tęsinio apie kitus figūros tipus…

 

Šaltinis: https://fashiondigestlondon.com/the-ultimate-guide-to-david-kibbes-body-types-theory-and-styling/

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]