APRANGA PAGAL FIGŪROS TIPĄ | NATŪRALUS TIPAS

Tikriausiai kiekvienas esame susidūrę su dienomis, kai tiesiog niekas netinka ir neturime ką apsirengti. Tokiais momentais kviečiame pažvelgti į madą šiek tiek kitu kampu. Užtikriname, jog baigę skaityti šį straipsnį, dienų, kai neturėsite ką apsirengti perpus sumažės.

Sakoma, jog geriausias aprangos sprendimas yra tas, kuris palaiko pusiausvyrą (turi paskirstytą svorio balansą). Jeigu, jūsų kūno pusiausvyra nėra simetriška (t.y. viršutinė kūno dalis ir apatinė yra mažiau proporcinga) tuomet galite tai sukurti dirbtiniu būdu, pritaikant atitinkamus drabužius savo kūno tipui.

Iš viso yra trylika moteriškų ir vyriškų tipų. Šį kartą nagrinėsime moterišką Švelnų Dramatiškąjį tipą. Svarbiausia yra žinoti, kuris iš trylikos tipų labiausiai esate jūs ir ar jūsų sudėjimas priklauso Yin išvaizdos grupei, Yang grupei, ar yra maišytas. 

Yin tipas:

Yin klasifikuojamas kaip moteriškas bruožas / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Romantiškas kūno tipas yra gryniausios formos „Yin“ tipo kūnas.

Kūno tipai, kuriuose yra daug Yin, yra šie: romantiškas, teatralizuotas romantiškas, švelni klasika, švelnus natūralus, minkštas vaikiškas ir švelnus dramatiškas.

Yang tipas:

Yang klasifikuojama kaip vyriška savybė / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Dramatiškas kūno tipas yra gryniausiu pavidalu Yang kūno tipas.

Kūno tipai, kuriuose Yang dominuoja, yra šie: dramatiškas, švelnus dramatiškas, dramatiška klasika, liepsnojantis natūralus ir liepsnojantis vaikiškas.

Kūno tipai:

Paprastai yra 5 kūno tipai (romantiški, dramatiški, klasikiniai, natūralūs, vaikiški), kurių visi skiriasi paprastai atsižvelgiant į svorio pasiskirstymą, kaulų struktūrą ir ūgį. Būtent šie variantai sudaro 13 kūno tipų. Nors pagrindiniai 5 tipai yra geri stiliaus orientyrai, žinant konkretų kūno tipą, galėsite pasirinkti tiksliau ir labiau tinkamus variantus.

Šį kartą nagrinėsime moterišką Natūralųjį tipą.

Žymios natūralaus tipo moterys: Jennifer Aniston, Ali MacGraw, Gigi Hadid, Angelina Jolie, Cara Delevingne, Liv Tyler

Natūralus tipas turi daug yang bruožų su yin prieskoniu kurį dažnai vadina švelniu yang, jo vieta kažkur tarp aštraus dramatiško tipo ir švelnesnio, subalansuoto klasikinio.

Išvaizda: Pagrindinė, šio tipo savybė yra buki, platūs kaulai, natūralus polinkis į raumeningumą, kvadratiškumas ir platesni buki pečiai. Net jei ir esate aukšta ar žemesnio ūgio, dažnai natūralaus tipo moterys atrodo vidutinio, neišskirtinio ūgio. Pasižymi nauja ir atvira energija,

Kūno svoris dažniausiai kaupiasi liemenyje ir viršvoriu kūnas ir liemuo išlieka itin tiesus ir ilgas, tik apsunksta. Šis kūno tipas, kaip taisyklė, negali turėti smėlio laikrodžio figūros. Raumeningas, tvirtas kūnas, net ir kai priauga svorio, paprastai sunkiai kaupia viršsvorį, polinkis į kūdesnį sudėjimą. Tiesi, nedidelė krūtinė, ilgas liemuo.

Kaulai: Šiek tiek kampuoti ir buki kaulai(ne aštrūs), tvirti pečiai, rankos ir kojos vidutiniško dydžio ir šiek tiek kvadratiškos. Veidas dažnai nesimetriškas, veido kaulai buki ir kampuoti (nosis, skruostikauliai, žandikaulis).

Jei esate šio kūno tipo, renkitės drabužiais kurie jūsų neapsunkins, palaikykite medžiagos linijas tiesiomis ir elastingomis, lengvai krentančiomis. Norime sukurti tiesų, bet ne pernelyg kampuotą įvaizdį. Nesirinkite storų, kietų medžiagų, jos jus dar labiau sutvirtins ir apsunkins. Geriausiai idėti keletą asimetrijos elementų ir pirkti drabužius kiek per didelius, bet ne “oversize”. Jums labai tiks ilgi šalikai ir ilgi, dideli paltai, kurie pabrėžia jūsų kūno ūgį ir prideda grakštumo.

 

Kokias rankines/kuprines geriausiai rinktis?

Rinkitės geometrinių formų rankines, naturalių audinių, raštuotas, pintas ir pilnas detalių. Raštai ir detalės atskleidžia jūsų kūno formos esenciją ir nuotaiką. Eksperimentuokite su savo etninės kultūros raštais ir formomis, 

Avalynė: 

Paprasti, klasikiniai batai, stambesnio ir platesnio modelio taip pat jums tiks. Jei mėgstate įdomesnio dizaino batus, galite derinti kaubojiško stiliaus avalynę.

Suknelės ir sijonai:

Palaidos ir lengvos medžiagos, ilgos, tiesios linijos geriausiai tinka šiam tipui. Siauri ir kūdi siluetai atrodo geriausiai. Suknelėms rinkitės gilios V formos iškirptes ir venkite formų be konstrukcijos ar be aiškių rėmų. Jums netiks mergaitiški jaunatviški stiliai, visuomet rinkitės klasiškesnius dizainus. Atminkite, jog vienatonės spalvos jums taip pat tinka, tačiau nebijokite eksperimentuoti su raštais. Liemenį galite išryškinti klostėmis.

Kelnės ir šortai:

Tiks viskas, kas nesutrumpina kojų. Aukštas ir žemas liemuo, plataus stiliaus modeliai, siauros- aptemptos kelnės. Venkite siaurinto  tiesaus įliemenavimo ir trumpintų kelnių.. Vasarai galite rinktis šortus ir nepamirškite, jog natūralūs audiniai, jūsų geriausias draugas.

Aksesuarai:

Dideli, mediniai, pinti ir geometriniai. Geriausiai tinka žiedai ir neapkrautas kaklas. Jei rinksitės grandinėles aplink kaklą, rinkitės kuo minimalesnio dizaino ir mažesnes. Auskarai gali būti didesni, bet ne ekstremalūs.

 

Laukite tęsinio apie kitus figūros tipus…

 

Šaltinis: https://fashiondigestlondon.com/the-ultimate-guide-to-david-kibbes-body-types-theory-and-styling/

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]