APRANGA PAGAL FIGŪROS TIPĄ | DRAMATIŠKAS TIPAS

Tikriausiai kiekvienas esame susidūrę su dienomis, kai tiesiog niekas netinka ir neturime ką apsirengti. Tokiais momentais kviečiame pažvelgti į madą šiek tiek kitu kampu. Užtikriname, jog baigę skaityti šį straipsnį, dienų, kai neturėsite ką apsirengti perpus sumažės.

Sakoma, jog geriausias aprangos sprendimas yra tas, kuris palaiko pusiausvyrą (turi paskirstytą svorio balansą). Jeigu, jūsų kūno pusiausvyra nėra simetriška (t.y. viršutinė kūno dalis ir apatinė yra mažiau proporcinga) tuomet galite tai sukurti dirbtiniu būdu, pritaikant atitinkamus drabužius savo kūno tipui.

Iš viso yra trylika moteriškų ir vyriškų tipų. Svarbiausia yra žinoti, kuris iš trylikos tipų labiausiai esate jūs ir ar jūsų sudėjimas priklauso Yin išvaizdos grupei, Yang grupei, ar yra maišytas. 

Yin tipas:

Yin klasifikuojamas kaip moteriškas bruožas / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Romantiškas kūno tipas yra gryniausios formos „Yin“ tipo kūnas.

Kūno tipai, kuriuose yra daug Yin, yra šie: romantiškas, teatralizuotas romantiškas, švelni klasika, švelnus natūralus, minkštas vaikiškas ir švelnus dramatiškas.

Yang tipas:

Yang klasifikuojama kaip vyriška savybė / nuotaika, kuri įvairiais laipsniais matoma tarp kūno tipų. Dramatiškas kūno tipas yra gryniausiu pavidalu Yang kūno tipas.

Kūno tipai, kuriuose Yang dominuoja, yra šie: dramatiškas, švelnus dramatiškas, dramatiška klasika, liepsnojantis natūralus ir liepsnojantis vaikiškas.

Kūno tipai:

Paprastai yra 5 kūno tipai (romantiški, dramatiški, klasikiniai, natūralūs, vaikiški), kurių visi skiriasi paprastai atsižvelgiant į svorio pasiskirstymą, kaulų struktūrą ir ūgį. Būtent šie variantai sudaro 13 kūno tipų. Nors pagrindiniai 5 tipai yra geri stiliaus orientyrai, žinant konkretų kūno tipą, galėsite pasirinkti tiksliau ir labiau tinkamus variantus.

 

Šį kartą nagrinėsime moterišką Dramatiškąjį tipą.

 

Žymios dramatiško tipo moterys: Tilda Swinton, Ruby Rose, Linda Evangelista, Keira Knightley, Mila Jovovich, Amal Clooney.

Dramatiškąjį tipą galima geriausiai apibūdinti, kaip aštrų, kaulėtą, labiausiai Yang kategorijai priklausantį kūno tipą. Šio tipo moterys dažniausiai sudaro lieso kūno sudėjimo ir aukšto ūgio įspūdį, net jei ir yra žemesnės. Liemuo tiesus, o rankos ir kojos prailgintos ir lieknos, it šiek tiek ištemptos. Pečiai siauri ir aštrūs. Dažna ryškaus kaulo nosis. Plona ir sausa skruostų, bei kūno oda. Tokie žmonės sunkiau priauga svorio.

Jei esate šio kūno tipo, rekomenduojame rinktis kietas, lygias, standžias ir sunkias medžiagas. Derinkite geometrines figūras su aštriais kampais ir klasiką su aštraus klasikinio avangardo elementais.

Spalvos dažniausiai taip pat dramatiškos, gali būti ryškios. Geriausiai tinkantys raštai – linijos ir juostos.

 

Kokias rankines/kuprines geriausiai rinktis?

Tinkamiausios formos atrodo kuo futuristiškiau. Geriausia tikslingų ir kietų medžiagų. Puikiai tinka stora oda:

Avalynė: 

Kuo labiau kampuoti ir smulkūs. Šiuo metu populiarūs geriausiai tinkantys smailianosiai. Patogesnei avalynei rekomenduojame futuristišką “neįprastesnio dizaino” sportinę avalynę.

Suknelės ir sijonai:

Pasirinkimą turėtų riboti tiesios linijos. Sijonams galima rinktis ir sudėtingesnius siluetus, pvz persidengiančios medžiagos. Jums tiks ir tiesaus kirpimo sijonai, nebijokite ekperimentuoti su asimetrija.

Kelnės ir šortai:

Tiesaus silueto bei suteikiančios aptakumo. Jums reikia nuo galvos iki kojų vientiso silueto, kad panašios spalvos ir temos gerai pabrėžtų ūgį ir žavesį.

Dramatiškam tipui tinka dauguma kelnių tipų: plačios, tiesios, kliošinės, siauros.

Aksesuarai:

Šiuo metu pastebima dailių minimalistinių juvelyrinių dirbinių tendencija, kuri gali neatitikti to, kas tinka jūsų kūno tipui, tačiau galite atsižvelgti į tendencijos elementus, derindami vieną didesnį elementą tarp dailiųjų smulkių, kad sukurtumėte pusiausvyrą savo išvaizdoje, laikydamiesi tendencijų. Kampuoti ir unikalūs, tačiau paprasti stiliai puikiai tinka jūsų kūno tipui.

Trumpai tariant, juvelyriniai dirbiniai turi būti dideli ir/arba puošnūs bei klasikiniai.

 

Laukite tęsinio apie kitus figūros tipus…

 

Šaltinis: https://fashiondigestlondon.com/the-ultimate-guide-to-david-kibbes-body-types-theory-and-styling/

StiliuSOS
Logo
Atstatyti slaptažodį
[]