esame L'OFFICIEL Lithuania šeimos dalimi

APIE

STILIUSOS – tai internetinis stiliaus centras, teikiantis neribotą stiliaus prekių pasirinkimą, individualias stiliaus konsultacijų paslaugas, nemokamus kasdienius patarimus klientams ir partneriams, kuriuos visus vadiname „stiliaus ieškotojais“.

 

STILIUSOS platforma buvo įkurta daugiau nei prieš dešimtmetį stiliaus ikonos – Agnės Jagelavičiūtės. 2018 m. STILIUSOS įsigijo L’Officiel Lithuania žurnalo redakcija, kuriai ši platforma priklauso iki šiol.

StiliuSOS
komanda

StiliuSOS

aprengsime nuo galvos iki pirštų galiukų

Irina Sinė

Irina Cybina – viena žinomiausių šalies stilisčių, sekamiausių mados pasaulio asmenybių Lietuvoje. Daugelis moterų modernaus, išskirtinio stiliaus gudrybių semiasi būtent iš Irinos Instagram paskyros, kuri diena po dienos pildosi unikaliais, į tendencingiausiųjų sąrašą patenkančiais asmeniniais įvaizdžiais. Irina ypač taikliai derina gatvės ir aukštąją madą, puikiai žino, į ką investuoti verta, o kas tėra sezoninis mados klyksmas.

Milda Savickienė

STILIUSOS prekės ženklo vadovė ir ambasadorė Milda dirba mados bei reklamos industrijose jau daugiau nei 15 metų. Ją žavi stilius bei stilingas gyvenimo būdas, todėl dėmesį skiria ne tik stilingai aprangai, bet ir interjerui, kelionėms, laisvalaikio praleidimo formoms. Milda savo Instagram istorijose dalinasi stilingiausiais atradimais bei mados pasaulio naujienomis. "Stilius - tai saviraiškos forma" - teigia Milda.

Marija Jakubkaitė

Stiliste dirbu jau ketverius metus. Po studijų baigimo domino viskas, tad patirties pasisėmusi pas Lietuvos garsiausius dizainerius ir mados redaktorius, dirbau žurnaluose “Panelė”, “Žmonės”, įvairiose komercinėse ir nekomercinėse fotosesijose. Karjeros šuoliu galėčiau įvardinti darbą filmuose ir reklamose, kuriuose dirbau tiek asistente, tiek pagrindine kostiumų dailininke. Trys rimti filmų projektai ir nebesuskaičiuojamas nufilmuotų reklamų kiekis privertė plačiau pažiūrėti į mados sritį, tad pradėjau domėtis individualiu įvaizdžio kūrimu. Įsidarbinau prekybos centro “Ozas” asmenine stiliste, sustiprinau savo žinias, padėjau žmonėms atrasti savo stilių, pasiruošti įvairioms šventėms ar tiesiog atnaujinti savo garderobą. Vis sugrįžtantys tie patys klientai įrodo, jog darbą atlieku profesionaliai ir kiekvienas jų puikus atsiliepimas skatina tobulėti dar labiau.

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]