APIE MUS

Agnė Jagelavičiūtė

Su dideliu džiaugsmu sukūriau www.stiliusos.lt tam, kad kasdieniškos moterys ir vyrai galėtų paprastai ir nebrangiai, nebūtinai tik švenčių ir ypatingų progų metu, nedideliais žingsniais formuoti savo individualų stilių. Nenorėjau jų paskatinti nusipirkti dar vieną niekur nepriderinamą drabužį. Norėjau, kad jos ir jie pajaustų malonumą, kai atvėręs spintą žinai, ką apsirengti, o kartu apsirengi dar ir pasitikėjimą savimi.    

Šiandien mūsų kompanijos rezultatai rodo, kad man pavyko. O pavyko, nes kategoriškas mūsų principas – dirbti kokybiškai, greitai, atsakingai ir profesionaliai. Žengiame į naują zoną – ten, kur mus savo pageidavimais atvedė mūsų mylimi klientai. Tampame molu – kai ne tik konsultuojame stiliaus klausimais su pačia profesionaliausia komanda šalyje, bet dar ir subūrėme pačius talentingiausius kūrėjus, todėl, jūsų pageidavimu, daiktus ne tik parinksime, bet ir atvešime tiesiai į namus. Jei tik jums tikrai kažko reikės. Mes neturime tikslo jums parduoti kuo daugiau – mes norime, kad jūs gautumėte tai, kas gražu ne tik lentynoje, bet ir tinka būtent jums.  Taigi, jei jums tinka, susitarkime paprastai: laime pasirūpinsite patys, o stilių palikite mums. 😉

Instagram   Facebook   Linkedin

Marija Jakubkaitė

Nuo vaikystės mylėjau meną. Dar mokyklos laikais nusprendusi savo gyvenimą sieti su menu, visiškai netikėtai pradėjau domėtis individualiu stiliumi ir saviraiškos formomis. Išbandžiusi begalę įvairių subkultūrų, ieškojau saves. Nebijojau vilkėti ryškesnių drabužių ir eksperimentuoti su savo išvaizda. Visa tai peraugo į stiprią meilę madai, estetikai ir grožiui. Nusprendusi savo gyvenimą sieti konkrečiai su mada, įstojau į Vilniaus dizaino kolegiją, mados dizaino specialybę, kurioje gilinausi tiek į drabužių kūrimo, tiek į individualaus ir komercinio stiliaus kūrimo ypatybes. Kuo toliau, tuo labiau motyvacija tik didėjo, tad pasitaikius progai dalyvavau įvairiuose studijų projektuose, praktikose, susipažinau su ryškiais mados pasaulio atstovais, kurie dar labiau skatino siekti savo tikslų ir svajonių. Studijų metais įgijau nemažai patirties, kuri mane lydi iki šiol.

Stiliste dirbu jau ketverius metus. Po studijų baigimo domino viskas, tad patirties pasisėmusi pas Lietuvos garsiausius dizainerius ir mados redaktorius, dirbau žurnaluose “Panelė”, “Žmonės”, įvairiose komercinėse ir nekomercinėse fotosesijose. Karjeros šuoliu galėčiau įvardinti darbą filmuose ir reklamose, kuriuose dirbau tiek asistente, tiek pagrindine kostiumų dailininke. Trys rimti filmų projektai ir nebesuskaičiuojamas nufilmuotų reklamų kiekis privertė plačiau pažiūrėti į mados sritį, tad pradėjau domėtis individualiu įvaizdžio kūrimu. Įsidarbinau prekybos centro “Ozas” asmenine stiliste, sustiprinau savo žinias, padėjau žmonėms atrasti savo stilių, pasiruošti įvairioms šventėms ar tiesiog atnaujinti savo garderobą. Vis sugrįžtantys tie patys klientai įrodo, jog darbą atlieku profesionaliai ir kiekvienas jų puikus atsiliepimas skatina tobulėti dar labiau.

Labai myliu madą, tačiau manau, jog stiliui reikėtų skirti didesnį dėmesį. Mada – juk tai tik tam tikra priemonė, kuri padeda kiekvienam stiliui išsireikšti individualiai.

Instagram   Facebook

Emilija Viskontaitė

Tiek, kiek save galiu prisiminti, skirtingos meno formos visuomet supo mane ir mano aplinką. Muzikos ir dailės mokyklos nuo pat pradžių mokė atsakingumo ir įvairiapusiškumo bei maksimalių siekių kuriant ir mokantis naujų dalykų. Atėjus metui rinktis, ką gi norėčiau daryti toliau – nesuabejojau. Tikslingai ruošiausi menų studijoms ir gilinau žinias piešimo bei kompozicijos pagrinduose, šalia to visuomet žavėjausi fotografija, kuri studijuojant mados dizainą tapo gretima ir nepakeičiama specialybės dalis, o jas sujungus į bendrą visumą galėjau toliau eksperimentuoti ir ieškoti vis naujų kūrybos procesų. Turėjusi progą padirbti su dizainere Susana Bettencourt, dalyvauti ir padėti Portugalijos madų savaitėje bei fotografuoti prekės ženklui „Pedro2Pedro“, įgavau platesnio požiūrio spektrą ne tik Lietuvos mados rinkoje, bet ir pietvakarių Europos kontekste. Asistavusi Izraelio mados dizaineriams galėjau įsigilinti ir į Artimųjų Rytų madą. Mada iki šiol yra didžiausią dienos dalį užimanti veikla, kuri susijusi ne tik su kuriamų dizainų, mados iliustracijų bei mados fotografijų atliekamais darbais, bet taip pat į ją įsitraukia modeliams atliekami testai, kurie prisideda prie žinių gilinimo estetikos, įvaizdžio ir visumos kūrimo. Atsižvelgdama į tai, jog didelę laiko dalį žmonių gyvenimuose užima socialiniai tinklai, kurie šiomis dienomis yra pagrindinis galimas „įrankis“ reklamai bei reprezentacijai, kuriu kontekstą su mada susijusioms paskyroms ir toliau mokausi bei siekiu užsibrėžtų tikslų. Manau, jog tobulėti reikia kiekvieną dieną, sau kelti tik maksimalius tikslus bei reikalavimus, kurie nuosekliai dirbant išauga į didelius pasiekimus.

Aistė Sarokienė

Gyvenime vadovaujuosi taisykle – “Mylėk. Gyvenk. Keliauk.” Visa kam, kas tik gali įeiti į šiuos tris žodžius atsiduodu 110 procentų, nes gyvenime trokštu išmokti ir išbandyti viską. Nuo mažylių mokymo šokti iki savarankiškų kelionių po Europos, Šiaurės Amerikos, Azijos miestus. Taip pat visada stengiuosi būti šalia mados ir naujausių tendecijų: su kolege sukūrėme prekės ženklą “Mėta” ir daug metų sėmiausi žinių pardavimų ir vadybos srityje vadovaudama avalynės parduotuvei. Tad pardavimai, mada ir šypsena visada šalia manęs ir su manimi. Esu suinteresuota, kad mano klientai ir kolegos būtų patenkinti ir mėgautųsi dirbdami kartu su manim.

Instagram   Facebook

Ugnė Mingėlaitė

Aš niekuomet nesvajojau nuversti kalnų – svajojau tik juos pastatyti. Žinau, kad nauji dalykai pasauliui visuomet padaro lygiai tiek pat blogo, kiek gero. Mada man yra būtent tai – absoliutus blogis, kuris mane iš visų jėgų verčia jaustis pasotintai ir nuolat ištroškusiai daugiau. Mada man nėra drabužių derinimas kartu. Ir net ne gyvenimo būdas ar pomėgis. Mada esu aš pati, mada esate patys jūs. Ji yra tokia, kokią norite matyti, kokią norite pajusti: švelniai tyrinėjančią jūsų akių alkio skonį ar valiūkiškai dūkstančią jūsų kūnu. Žodžio kišenėse neieškau – žinau, kad jie slepiasi visai ne juose. Žodžių ieškau ant žemės ar kažkur ore – juk, pabirę iš kišenių, jie būtent ten ir atsiduria. Mintys turi savybę būti ten, kur jos nori, ir kaip besiplaikstančio vėjo jų nesudėsi į jokias kišenes. Na, nebent praplyšusias. Tad nuoširdžiai patariu: nė nemėginkime jų supaisyti – mintys užsinorėjusios parskris pačios. Bet kišenes juk visi galime paversti madingomis.

Instagram   Facebook

Alina Silivanova

Jau 8 metus sukuosi grožio pasaulyje – nuo mažų žingsnelių iki dabar. Pamenu, kaip mano dailės mokytojas nustebo, jog įstojau ne į Dailės akademiją, o į ISM ir studijuodama verslo vadybą vis mąstydavau, kad noriu daugiau meno savo gyvenime, nors lėlėms makiažo nedarydavau ir draugių nedažiau, visgi atsidūriau Londone, kur pradėjau mokytis makiažo paslapčių. Tuo metu, 2009 metais, buvo madingas natūralumas (nors galima sakyti, tai klasika) ir jis manyje tiesiog įaugo, nuo pat pradžių laikiausi šios pozicijos: man itin svarbu pabrėžti natūralų moters grožį, o ne piešti jai naują veidą. Nei youtubinė, nei instagraminė banga manęs nenunešė – stengiuosi skiepyti kitą grožio supratimą tiek atlikdama makiažą, ties rašydama naują straipsnį. Su „StiliuSOS“ esu nuo pat pradžios, kai su Agne fotografavome pirmuosius drabužių derinius, rašyti straipsnius pradėjau prieš dvejus metus, kas kartą stengiuosi apipilti jus naujais ir naudingais grožio patarimais, tikiuosi, man pavyksta (šypsausi jums)!

Instagram   Facebook

StiliuSOS
Atstatyti slaptažodį
[]