4 batelių modeliai, kurie akimirksniu papuoš kasdienę aprangą

Tereikia dailios batelių poros, kad kasdienis aprangos derinys akimirksniu taptų puošnesnis.

1. Metalinės detalės

Metalu spindinčios detalės avalynei suteikia prabangos, tačiau neatrodo pernelyg įnoringai. Tokie bateliai subtiliai papuoš džinsų ir megztinio ar klasikinio kelnių kostiumo derinį. Ieškokite batelių metalizuotais priekiais, skulptūriškais metalo kulnais, dabintų metalinėmis apykojėmis, spaudėmis ar didesnėmis sagtimis.

2. Žėrinčios sagtys

Dailiai blyksinčios batelių sagtys įspūdingai atrodo pritvirtintos tiek ant vakarinių aukštakulnių, tiek ant kasdienių aulinukų. Kristalais inkrustuotomis sagtimis šiandien dekoruojami ir grubesnio kareiviško stiliaus auliniai batai, o dizaineriai tokius siūlo avėti ir su džinsais, ir su romantiško stiliaus suknelėmis.

 

3. Lakuota ir metalo efekto oda

Atkreipkite dėmesį į batelių odą ar medžiagą. Išskirtinumo įvaizdžiui suteiks metalo efektu spindinti avalynė, pavyzdžiui, aukso ar sidabro spalvos. Elegantiškai atrodys žvilgi lakuota oda, nesvarbu – rinksitės iš tokios siūtus kaubojų stiliaus aulinius ar klasikinius aulinukus aukšta pakulne ir smailu priekiu.

4. Bateliai smailu priekiu

Bateliai smailu priekiu atrodo elegantiškiau nei apvaliu ar kvadratiniu, o kojoms jie suteikia grakštumo. Nors populiaresni smailianosiai aukšta pakulne, ne mažiau elegantiškai atrodys ir aulinukai nedideliu kulneliu ar plokščiu padu. Vilkėdama suknelę ar sijoną, kad įvaizdis atrodytų vientisiau ir nesuskaldytumėte figūros, pėdkelnių spalvą derinkite prie batų.

Avalynė – Net-a-porter.com

StiliuSOS
Logo
Enable registration in settings - general
[]